| Greutate | 1465 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4500 × 1842 × 1746 mm |
| Wheelbase | 2670 mm |
| Model Year | 2023 SuperPower, 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 156PS |
| Transmisie | 6-MT, CVT |
| Model | Guard, Warrior, Hero, New Motion |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Transmisie | Automatic, Manual |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Compact |
Chery Tiggo 7
Interval de prețuri: $13,078 până la $24,536
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.