| Greutate | 1400-1410 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4540 × 1860 × 1620 mm |
| Wheelbase | 2715 mm |
| Model Year | 2023 Facelift, 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 188PS |
| Transmisie | 7-DCT |
| Model | Joy, Pioneer, Excellence, Navi, AI Fun |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
Changan Oshan X5 PLUS
Interval de prețuri: $15,043 până la $18,807
All videos and pictures are copyrighted by Changan Auto Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.