| Greutate | 2680-2700 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5207 × 1997 × 1810 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3070 mm |
| Battery | LFP-51.1Kwh, NCM-65.2Kwh |
| Electric Motor | Dual – 503PS, Dual – 517PS |
| Model | Pro, Max, Ultra |
| Marca Origine | German |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Car Size | Full Size and Executive |
ID Era 9X
Interval de prețuri: $53,983 până la $62,167
All videos and pics are copyrighted by IM Auto Technology Limited.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.





















Recenzii
Nu există recenzii până acum.