| Greutate | 1060-1104 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4100 × 1735 × 1533 mm |
| Wheelbase | 2570 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 1.4L – 100PS |
| Transmisie | 6-MT, CVT |
| Model | Joy, Sunroof |
| Marca Origine | Korea |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Economy and Small |
KIA KX1
Interval de prețuri: $11,425 până la $13,717
All videos and pictures are copyrighted by Dongfeng Yueda KIA Auto Co., Ltd
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.