| Waga | 1260-1285 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4656 × 1798 × 1465 mm |
| Wheelbase | 2640 mm |
| Model Year | 2023, 2024 |
| Engine | 1.3 Turbo – 163PS, 1.5L – 113PS |
| Transmisja | 6-DCT, 6-AT |
| Model | Dual Clutch Fun, Dual Clutch Joy, Lite Hybrid Prestige |
| Pochodzenie marki | United States |
| Typ pojazdu | Sedan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Compact |
Chevrolet Monza
Zakres cen: od $15,534 do $17,825
All pics and videos are copyrighted by SGM.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.