| Greutate | 1260-1285 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4656 × 1798 × 1465 mm |
| Wheelbase | 2640 mm |
| Model Year | 2023, 2024 |
| Engine | 1.3 Turbo – 163PS, 1.5L – 113PS |
| Transmisie | 6-DCT, 6-AT |
| Model | Dual Clutch Fun, Dual Clutch Joy, Lite Hybrid Prestige |
| Marca Origine | United States |
| Tipul de vehicul | Sedan |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Compact |
Chevrolet Monza
Interval de prețuri: $15,534 până la $17,825
All pics and videos are copyrighted by SGM.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.