| Waga | 1240-1348 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4006 × 1765 × 1550 mm |
| Wheelbase | 2485 mm |
| Model Year | 2024, 2023 |
| Battery Capacity – kWh | 29.67 – kWh, 39.3 – kWh, 33.5 – kWh, 39.4 – kWh |
| Electric Motor | Single – 82PS |
| Model Sub Group | 301Km, 401Km, 320Km |
| Model | Streamer, Star Light, Fluorescence, Happy Tiger 5 Seater, Handsome Tiger 5 Seater, Exquisite Tiger 5 Seater, Fans Attraction 5 Seater, Thunder Tiger 5 Seater |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Economy and Small |
Geely Geometry E Firefly
Zakres cen: od $10,496 do $15,609
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.