| Waga | 1400-1410 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4540 × 1860 × 1620 mm |
| Wheelbase | 2715 mm |
| Model Year | 2023 Facelift, 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 188PS |
| Transmisja | 7-DCT |
| Model | Joy, Pioneer, Excellence, Navi, AI Fun |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
Changan Oshan X5 PLUS
Zakres cen: od $15,043 do $18,807
All videos and pictures are copyrighted by Changan Auto Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.