| Waga | 1856-1931 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4708 × 1902 × 1660 mm |
| Wheelbase | 2865 mm |
| Model Year | 2024, 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 250PS, 2.0 Turbo – 197PS |
| Transmisja | 8-AT |
| Model | B5 Smart Relex, B5 Smart Visionary, B5 Fjord, B4 Smart Motion, B5 Smart Elegance |
| Tryb jazdy | 2WD, 4WD |
| Sub Category | Deluxe, Sport |
| Pochodzenie marki | EU |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | 4WD, FWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Volvo XC60
Zakres cen: od $61,856 do $77,733
All videos and pictures are copyrighted by Volvo China Limited.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.