| Weight | 1535-1580 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4448 × 1890 × 1572 mm |
| Wheelbase | 2702 mm |
| Model Year | 2022 |
| Engine | 1.5 Turbo – 180PS, 2.0 Turbo – 190PS |
| Overføring | 7-DCT |
| Model | Glory Plus, Glory Pro, Glory Plus, Glory Pro |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Lynk&Co 02
Price range: $22,883 through $27,139
All videos and pics are copyrighted by Lynk&Co Auto Sales Group.
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.