| Weight | 1599-1735 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4918 × 1905 × 1495 mm |
| Wheelbase | 2845 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5L-112PS |
| Overføring | 1-DHT |
| Battery | LFP-18.4Kwh, LFP-8.5Kwh |
| Electric Motor | Single-238PS |
| Model | 70Km Deluxe, 150Km Prestige, 70Km Navi, 70Km Discovery, 150Km Cruise, 150Km Discovery +, 150Km Starship |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | Sedan |
| Kjøremodus | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Geely Galaxy A7
Price range: $13,504 through $18,917
All videos and pics are copyrighted by Geely Auto Group.
You must be logged in to post a review.





















Reviews
There are no reviews yet.