| Paino | 2158 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4708 × 1902 × 1656 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2865 mm |
| Model Year | 2024, 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 310PS |
| Voimansiirto | 8-AT |
| Model | T8 PHEV Long Range Smart Relex, T8 PHEV Long Range Smart Visionary, T8 PHEV Long Range Smart Elegance |
| Ajotila | 4WD |
| Sub Category | Deluxe, Sport, Deluxe Joy, Sport Joy |
| Merkki Alkuperä | EU |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Volvo XC60 PHEV
Hintaluokka: $78,782 - $90,812
All pics are copyrighted by Volvo China.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.