| Paino | 2670-2695 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5279 × 2000 × 1806 mm (millimetri) |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3160mm |
| Voimansiirto | REEV 1.5T-155PS |
| Battery | LFP-52Kwh, NCM-66Kwh |
| Electric Motor | Dual-517PS, Dual-530PS |
| Model | 52 Ultra, 66 Ultra |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
IM LS9
Hintaluokka: $54,474 - $59,384
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.