| Paino | 1740 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4722 × 1860 × 1747 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2710 mm |
| Model Year | 2022 |
| Engine | 1.5 Turbo – 156PS |
| Voimansiirto | 3-DHT |
| Model | Urban e+, Fashion e+, Comfort e+ |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Chery Tiggo 8 Plus Kunpeng e+ PHEV
Hintaluokka: $23,429 - $25,835
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.