| Paino | 1435-1550 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4435 × 1855 × 1600 mm (millimetri) |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2735 mm |
| Battery Capacity | LFP – 40.3kwh, LFP – 51.9kwh |
| Ajotila | FWD |
| Model | 405 Air, 405 Max, 506 Pro, 506 Max, 405 Laser Ultra, 506 Laser Ultra+ |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
Changan Qiyuan Q05
Hintaluokka: $13,078 - $17,989
All videos and pictures are copyrighted by Changan Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.