| Paino | 1856-1931 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4708 × 1902 × 1660 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2865 mm |
| Model Year | 2024, 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 250PS, 2.0 Turbo – 197PS |
| Voimansiirto | 8-AT |
| Model | B5 Smart Relex, B5 Smart Visionary, B5 Fjord, B4 Smart Motion, B5 Smart Elegance |
| Ajotila | 2WD, 4WD |
| Sub Category | Deluxe, Sport |
| Merkki Alkuperä | EU |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD, FWD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Volvo XC60
Hintaluokka: $61,856 - $77,733
All videos and pictures are copyrighted by Volvo China Limited.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.