| Paino | 2060-2360 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5010 × 1985 × 1895 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2880 mm |
| Voimansiirto | REEV 1.5T 150PS |
| Battery Capacity | LFP 18.99 – kWh, LFP 35.07 – kWh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual – 430PS |
| Model | Standard, Comfort, Air Suspension Edition, AWD Comfort, AWD Air Suspension Edition |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Deepal G318
Hintaluokka: $27,062 - $35,369
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.