| Vægt | 1675-1775 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4764 × 1859 × 1628 mm |
| Wheelbase | 2797 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 186PS 330TSI, 2.0 Turbo – 220PS 380TSI |
| Transmission | 7-DSG |
| Kørselstilstand | 2WD, 4WD |
| Model | Comfort, Flagship, Premium Flagship |
| Brand Oprindelse | German |
| Køretøjstype | Coupe, SUV |
| Kørselstilstand | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Volkswagen Tiguan X
Prisinterval: $39,415 til $44,326
All videos and pictures are copyrighted by SAIC Volkswagen Auto Co., Ltd
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.