–
Jetour Shanhai L7 Plus
Prisinterval: $18,030 til $24,947
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Vægt | 1818-1841 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4749 × 1900 × 1720 mm |
| Wheelbase | 2820 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5T-156PS |
| Transmission | 1-DHT |
| Battery | LFP-18.67Kwh, LFP-32.66Kwh |
| Electric Motor | Single-204PS |
| Seater | 5-Seater, 7-Seater |
| Model | 121Km Standard, 121Km Comfort, 121Km Deluxe, 220Km Elite, 220Km Deluxe, 220Km Flagship |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Kørselstilstand | 2WD |
| Car Size | Intermediate |
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.



















Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.