| Vægt | 1410 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4537 × 1823 × 1564 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2022, 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 184PS |
| Transmission | CVT |
| Model | Redline Customization, Redline Black Edition, Tide Starting, Tide Smart, Tide Comfort, RS Honeycomb, RS Cutting Edge |
| Brand Oprindelse | United States |
| Køretøjstype | SUV |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
Chevrolet Seeker
Prisinterval: $22,899 til $26,173
All pics and videos are copyrighted by SGM.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.













Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.