| Вага | 2739 кг |
|---|---|
| Розміри | 4688 × 1995 × 1755 мм |
| Wheebase | 3008 mm |
| Модельний рік | 2025 |
| Ємність акумулятора -kWh | LFP – 76kwh, NCM -102kWh |
| Електродвигун | Single – 422PS |
| Режим приводу | RWD |
| Модель | Smart Drive, Long Range Smart Drive |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | MiniVan |
| Витрати | Розкіш |
| Режим приводу | RWD |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
Zeekr MIX
Діапазон цін: від $43,061 до $46,138
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Zhejiang Zeekr Intelligence Technology Co.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.