| Вага | 2830-2906 кг |
|---|---|
| Розміри | 5209 × 2024 × 1848 мм |
| Колісна база | 3205 mm |
| Модельний рік | 2022 |
| Ємність акумулятора -kWh | 116.0 – kWh, 140.0 – kWh |
| Електродвигун | Dual – 544PS |
| Режим приводу | AWD |
| Модель | WE, ME |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | MiniVan |
| Режим приводу | AWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Zeekr 009
Діапазон цін: від $75,038 до $88,421
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Zhejiang Zeekr Intelligence Technology Co.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.