| Вага | 1565-1600 кг |
|---|---|
| Розміри | 4610 × 1810 × 1670 мм |
| Колісна база | 2700 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Силовий агрегат | 2.0L- 136PS Hybrid |
| Transmission | 1-DHT |
| Ємність акумулятора | NCM – 1.8kwh |
| Модель | Standard, Flagship |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
Wuling Nebula
Діапазон цін: від $14,699 до $17,318
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.