| Paino | 1565-1600 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4610 × 1810 × 1670 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2023 |
| Voimansiirto | 2.0L- 136PS Hybrid |
| Transmission | 1-DHT |
| Battery Capacity | NCM – 1.8kwh |
| Model | Standard, Flagship |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
Wuling Nebula
Hintaluokka: $14,699 - $17,318
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.