| Вага | 1656-1811 кг |
|---|---|
| Розміри | 4706 × 1967 × 1845 мм |
| Колісна база | 2810 mm |
| Модельний рік | 2025 |
| Двигун | 1.5T – 184PS, 2.0T – 254PS |
| Передача | 7-DCT, 8-AT |
| Режим приводу | FWD, 4WD |
| Модель | Explore, Explore +, Discover, Moon Goddess, Cross, XWD Cross, XWD Conquer |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | 4WD, FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Jetour Freeman
Діапазон цін: від $20,444 до $25,355
Авторські права на всі фотографії та відео належать Chery Auto Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.