| Вага | 1710 кг |
|---|---|
| Розміри | 4860 × 1910 × 1770 мм |
| Колісна база | 2825 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Двигун | 2.0 Turbo – 218PS |
| Передача | 7-DCT |
| Модель | Deluxe, Prestige, Flagship |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Geely Okavango (Haoyue L)
Діапазон цін: від $20,935 до $24,209
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Zhejiang Geely Holding Co, Ltd
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.