| Weight | 1710 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4860 × 1910 × 1770 mm |
| Wheelbase | 2825 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 218PS |
| Overføring | 7-DCT |
| Model | Deluxe, Prestige, Flagship |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Geely Okavango (Haoyue L)
Price range: $20,935 through $24,209
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.