| Вага | 1415 кг |
|---|---|
| Розміри | 4350 × 1815 × 1620 мм |
| Колісна база | 2640 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Двигун | 1.5 Turbo – 181PS |
| Передача | 7-DCT |
| Модель | 1.5TD Choclate Pure, 1.5TD Main Actor, 1.5TD Choclate Mellow |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
Geely ICON
Діапазон цін: від $17,989 до $21,263
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Zhejiang Geely Holding Co, Ltd
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.