| Вага | 1545-1665 кг |
|---|---|
| Розміри | 4432 × 1833 × 1560 мм |
| Колісна база | 2700 mm |
| Модельний рік | 2022 |
| Ємність акумулятора -kWh | 53.0 – kWh, 70.0 -kWh |
| Електродвигун | Single – 204PS |
| Model Sub Group | 450, 580 |
| Модель | Smart, Comfort, Joy, Fun |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Crossover, SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
Geely Geometry M6
Діапазон цін: від $22,526 до $28,541
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Zhejiang Geely Holding Co, Ltd
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.