| Paino | 1545-1665 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4432 × 1833 × 1560 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2022 |
| Battery Capacity – kWh | 53.0 – kWh, 70.0 -kWh |
| Electric Motor | Single – 204PS |
| Model Sub Group | 450, 580 |
| Model | Smart, Comfort, Joy, Fun |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Crossover, SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
Geely Geometry M6
Hintaluokka: $22,526 - $28,541
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.