| Вага | 1810-1870 кг |
|---|---|
| Розміри | 4770 × 1905 × 1685 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 2785 mm |
| Двигун | PHEV .5L-112PS |
| Transmission | 1-DHT |
| Battery | LFP-18.4Kwh, LFP-29.8LKwh |
| Електродвигун | Single-238PS |
| Модель | 130Km Explore, 225Km Explore+, 225Km Starship |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Geely Galaxy M7
Діапазон цін: від $22,883 до $25,666
All videos and pics are copyrighted by Geely Auto Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.















Відгуки
Відгуків немає, поки що.