| Waga | 1810-1870 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4770 × 1905 × 1685 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2785 mm |
| Engine | PHEV .5L-112PS |
| Transmission | 1-DHT |
| Battery | LFP-18.4Kwh, LFP-29.8LKwh |
| Electric Motor | Single-238PS |
| Model | 130Km Explore, 225Km Explore+, 225Km Starship |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
Geely Galaxy M7
Zakres cen: od $23,411 do $26,258
All videos and pics are copyrighted by Geely Auto Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.