| Вага | 1800-1890 кг |
|---|---|
| Розміри | 4700 × 1905 × 1685 мм |
| Колісна база | 2785 mm |
| Модельний рік | 2023 |
| Двигун | 1.5 Turbo – 163PS |
| Передача | 3-DHT |
| Ємність акумулятора -kWh | 9.11 – kWh, 18.7 – kWh |
| Модель | 55Km PRO, 55Km AIR, 115Km PLUS, 115Km MAX, 115Km Starship, 115Km Phantom |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Geely Galaxy L7
Діапазон цін: від $20,857 до $27,925
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Zhejiang Geely Holding Co, Ltd
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.