| Paino | 1800-1890 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4700 × 1905 × 1685 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2785 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 163PS |
| Voimansiirto | 3-DHT |
| Battery Capacity - kWh | 9.11 – kWh, 18.7 – kWh |
| Model | 55Km PRO, 55Km AIR, 115Km PLUS, 115Km MAX, 115Km Starship, 115Km Phantom |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Geely Galaxy L7
Hintaluokka: $20,857 - $27,925
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.