| Вага | 1633-1755 кг |
|---|---|
| Розміри | 4935 × 1905 × 1500 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 2845 mm |
| Силовий агрегат | PHEV 1.5L-112PS, BEV |
| Battery | LFP-18.4Kwh, LFP-28.3Kwh, LFP-58.05Kwh |
| Електродвигун | Single-238PS, Single-218PS |
| Модель | 150Km Joy, 150Km Navi, 150Km Explore, 150Km Explore +, 230Km Starship, 550Km Comfort, 550Km Prestige |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | RWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Geely Galaxy A7
Діапазон цін: від $16,008 до $21,574
Авторські права на всі відео та фотографії належать BYD Auto Industrial Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.











Відгуки
Відгуків немає, поки що.