| Вага | 1582 кг |
|---|---|
| Розміри | 4735 × 1815 × 1495 мм |
| Колісна база | 2700 mm |
| Модельний рік | 2024 Champion, 2022 |
| Двигун | 1.5 Turbo – 181PS |
| Передача | 3-DHT |
| Ємність акумулятора -kWh | 15.5 – kWh |
| Модель | 1.5TD-DHT Pro 100Km |
| Підкатегорія | Transcend, Excellence, Super Pure, Super Fast, Super Smart, Mobility Edition, Executive Edition |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
Geely Emgrand L HiP
Діапазон цін: від $16,511 до $25,383
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Zhejiang Geely Holding Co, Ltd
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.