| Вага | 1581-1623 кг |
|---|---|
| Розміри | 4745 × 1860 × 1745 мм |
| Колісна база | 2710 mm |
| Модельний рік | 2024 Champion, 2022 |
| Двигун | 1.6 Turbo – 197PS 290T, 2.0 Turbo – 254PS 390T |
| Передача | 7-DCT, 8-AT |
| Режим приводу | 2WD, 4WD |
| Модель | Highlight, Glory, Peak, Pride, Sky, Vast, Storm, Galaxy |
| Сидіння | 5 Seater, 7 Seater |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | 4WD, FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Chery Tiggo 8 PRO
Діапазон цін: від $20,771 до $28,628
Авторські права на всі фотографії та відео належать Chery Auto Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.