| Вага | 970-1015 кг |
|---|---|
| Розміри | 3402 × 1680 × 1550 мм |
| Колісна база | 2160 mm |
| Модельний рік | 2022 |
| Ємність акумулятора -kWh | 28.86 – kWh, 29.23 – kWh, 40.296 – kWh |
| Електродвигун | Single – 75PS, Single – 95PS |
| Model Sub Group | 301Km, 408Km |
| Модель | Warcraft, Spirit Beasts, Mythical Beasts |
| Тип батареї | Ternary Lithium, Lithium Iron Phosphate |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Hatchback |
| Режим приводу | RWD |
| Витрати | Бюджетний, звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Economy and Small |
Chery Boundless Pro
Діапазон цін: від $12,767 до $16,677
Авторські права на всі фотографії та відео належать Chery Auto Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.