| Вага | 1210-1235 кг |
|---|---|
| Розміри | 4135 × 1740 × 1630 мм |
| Колісна база | 2520 mm |
| Модельний рік | 2021 |
| Двигун | 1.5L – 107PS |
| Передача | 5-MT, 5-DCT |
| Модель | Trendline, Joy |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Передбачено в бюджеті |
| Передача | Автоматично, вручну |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Economy and Small |
Changan CS15
Діапазон цін: від $10,132 до $12,587
Авторські права на всі фотографії та відео належать Changan Auto Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.