| Вага | 1510-1540 кг |
|---|---|
| Розміри | 4270 × 1850 × 1575 мм |
| Колісна база | 2750 mm |
| Модельний рік | 2025 |
| Battery | LFP-34.8Kwh, LFP-44.1Kwh |
| Електродвигун | Одинарний - 136PS |
| Модель | 330 Glory, 330 Starry, 420 Comfort, 420 Deluxe, 420 Prestige |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Hatchback |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Economy and Small |
AION UT
Діапазон цін: від $10,496 до $15,308
All videos and pics are copyrighted by GAC Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.