| Вага | 1950-1995 кг |
|---|---|
| Розміри | 4850 × 1910 × 1676 мм |
| Модельний рік | 2026 |
| Колісна база | 2850 mm |
| Двигун | PHEV 1.5L-98PS, PHEV 1.5T-156PS |
| Передача | 1-DHT |
| Battery | LFP-32.6Kwh |
| Електродвигун | Single-224PS |
| Модель | Full Load, Super Full Load, Super Full Load Turbo |
| Походження бренду | Сполучені Штати |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Розкіш |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Buick Supreme Realm E7
Діапазон цін: від $26,189 до $34,374
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.
Вам також може сподобатися…

Buick Heritage Family
Діапазон цін: від $69,081 до $73,792 Оберіть опції Цей товар має кілька варіантів. Параметри можна вибрати на сторінці товару
















Відгуки
Відгуків немає, поки що.