| Paino | 1950-1995 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4850 × 1910 × 1676 mm (millimetri) |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2850 mm |
| Engine | PHEV 1.5L-98PS, PHEV 1.5T-156PS |
| Voimansiirto | 1-DHT |
| Battery | LFP-32.6Kwh |
| Electric Motor | Single-224PS |
| Model | Full Load, Super Full Load, Super Full Load Turbo |
| Merkki Alkuperä | United States |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Buick Supreme Realm E7
Hintaluokka: $26,189 - $34,374
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.
Saatat myös pitää...

Buick Heritage Family
Hintaluokka: $69,081 - $73,792 Valitse vaihtoehdoista Tällä tuotteella on useampi muunnelma. Voit tehdä valinnat tuotteen sivulla.
















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.