| Ağırlık | 1950-1995 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4850 × 1910 × 1676 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2850 mm |
| Engine | PHEV 1.5L-98PS, PHEV 1.5T-156PS |
| Şanzıman | 1-DHT |
| Battery | LFP-32.6Kwh |
| Electric Motor | Single-224PS |
| Model | Full Load, Super Full Load, Super Full Load Turbo |
| Marka Menşei | United States |
| Araç Tipi | SUV |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Luxury |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
Buick Supreme Realm E7
Fiyat aralığı: $26,189 - $34,374
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.
Hoşunuza gidebilir…

Buick Heritage Family
Fiyat aralığı: $69,081 - $73,792 Seçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.