| Вага | 1647-1692 кг |
|---|---|
| Розміри | 4390 × 1790 × 1560 мм |
| Колісна база | 2610 mm |
| Модельний рік | 2022 |
| Ємність акумулятора -kWh | 53.6 – kWh, 68.8 – kWh |
| Електродвигун | Single – 182PS, Single – 204PS |
| Модель | e Shape, e Speeding, e Motion, e Realm |
| Походження бренду | Японія |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
Honda e:NS1
Діапазон цін: від $26,316 до $32,782
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Dongfeng Honda Auto Co.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.