| Waga | 1647-1692 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4390 × 1790 × 1560 mm |
| Wheelbase | 2610 mm |
| Model Year | 2022 |
| Battery Capacity - kWh | 53.6 – kWh, 68.8 – kWh |
| Electric Motor | Single – 182PS, Single – 204PS |
| Model | e Shape, e Speeding, e Motion, e Realm |
| Pochodzenie marki | Japan |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Compact |
Honda e:NS1
Zakres cen: od $26,316 do $32,782
All videos and pics are copyrighted by Dongfeng Honda Auto Co., Limited.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.