| Вага | 1150-1200 кг |
|---|---|
| Розміри | 4300 × 1790 × 1620 мм |
| Колісна база | 2610 mm |
| Модельний рік | 2020 |
| Двигун | 1.5L – 115PS |
| Передача | 6-MT, CVT |
| Модель | GS Modern, GLS Smart, DLX Prestige, TOP Flagship |
| Походження бренду | Корея |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | FWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Автоматично, вручну |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Компактний |
Hyundai ix25
Діапазон цін: від $17,318 до $22,392
Авторські права на всі відео та фотографії належать Beijing Hyundai Automobile Co., Limited
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.






Відгуки
Відгуків немає, поки що.