| Вага | 2230-2350 кг |
|---|---|
| Розміри | 4864 × 1900 × 1460 мм |
| Модельний рік | 2026, 2025 |
| Wheebase | 2925 mm |
| Battery | LFP – 75kwh, NCM -100kWh, NCM-103Kwh |
| Електродвигун | Single – 422PS, Dual – 646PS, Single -503PS, Dual-796PS |
| Модель | Smart Drive 75Kwh, Smart Drive Long Range 100Kwh, AWD Smart Drive 75Kwh, AWD Smart Drive 100Kwh, RWD Max 75Kwh, RWD Max 103Kwh, AWD Max 75Kwh, AWD Ultra 103Kwh |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Витрати | Luxury, Main Stream |
| Режим приводу | AWD, RWD |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
Zeekr 007GT
Діапазон цін: від $33,211 до $43,032
Авторські права на всі відео та фотографії належать компанії Zhejiang Zeekr Intelligence Technology Co.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.

















Відгуки
Відгуків немає, поки що.