| Вага | 2158-2385 кг |
|---|---|
| Розміри | 4840 × 1950 × 1560 мм |
| Колісна база | 2930 mm |
| Модельний рік | 2025 |
| Ємність акумулятора -kWh | LFP-71.8kwh, LFP-87.04kwh |
| Електродвигун | Single-204PS, Single-313PS, Dual-517PS |
| Режим приводу | AWD, RWD |
| Модель | 550Km Prestige, 662Km Exceeding, 662Km Exceeding Smart Drive, 602Km AWD Smart Drive |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | Седан |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Проміжний |
BYD Song L EV
Діапазон цін: від $28,541 до $37,564
Авторські права на всі відео та фотографії належать BYD Auto Industrial Group.
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.































Відгуки
Відгуків немає, поки що.