| Ağırlık | 2158-2385 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4840 × 1950 × 1560 mm |
| Wheelbase | 2930 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery Capacity - kWh | LFP-71.8kwh, LFP-87.04kwh |
| Electric Motor | Single-204PS, Single-313PS, Dual-517PS |
| Sürüş Modu | AWD, RWD |
| Model | 550Km Prestige, 662Km Exceeding, 662Km Exceeding Smart Drive, 602Km AWD Smart Drive |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | Sedan |
| Expenditure | Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Intermediate |
BYD Song L EV
Fiyat aralığı: $28,541 - $37,564
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.































Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.