| Вага | 2210-2380 кг |
|---|---|
| Розміри | 4853 × 1990 × 1611 мм |
| Колісна база | 3000 mm |
| Модельний рік | 2025 |
| Ємність акумулятора | LFP 71.4kwh, NCM 100kwh |
| Електродвигун | Single – 272PS, Dual – 544PS |
| Модель | Revitalizing Max, Revitalizing Max Long Range, Revitalizing Max Performance |
| Походження бренду | Китай |
| Тип транспортного засобу | SUV |
| Режим приводу | AWD, RWD |
| Витрати | Звичайний |
| Передача | Automático |
| Силовий агрегат | |
| Розмір автомобіля | Повнорозмірний та представницький |
Jiyue 01
Діапазон цін: від $33,831 до $47,677










